Paul Scholes: Galatasaray gibi bir takıma kaybetmemeliydik

İngiliz takımının efsane futbolcusu Paul Scholes, Manchester United’ın Kopenhag ile oynayacağı maç öncesi açıklama yaptı.

Scholes yaptığı açıklamada, “Manchester United’ın başı büyük dertte. Şampiyonlar Ligi’nde her zaman söylerim, kendi evindeki maçları kazanıp, deplasmanda en kötü berabere kalırsan sıralamaya girersin. maçı büyük bir pişmanlık oldu. Kendi evinde böyle bir takıma kaybetmemen gerekir. United’ın oyun şekli, güveni düşüktü. Çok büyük sürpriz olmadı.” dedi.

“Baskıya dayanması gerekiyor”

Kopenhag maçı çok zor olacak. Avrupa’daki bu tür deplasman maçları zorlu geçiyor. Eğer düşmanca bir atmosfer oluştururlarsa MANU’nun zayıflığından endişelenmemiz gerekiyor. Bu baskı altında gerçekten parçalanabilirler.

“Çok zayıf göründüler”

Manchester United, bence bu gruptan çıkamayacak. Deplasman maçlarında çok zayıflar. Geçen sezon oynadıkları Sevilla maçını hatırlayın, çok zayıf göründüler. Dağıldılar. Bununla başa çıkamadılar. Ancak, Kopenhag deplasmanında kazanırlarsa gerçekten bir şansları olur. Kopenhag çok iyi takım olmasa da organizeler. MANU’nun büyük atmosferlere ayak uydurabilmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x